apostas bet365

apostas bet365 – kcee30.com Atualizado diariamente com notícias brasileiras, notícias esportivas, informações sobre cassinos, jogos de azar e dicas para ganhar dinheiro

apostas

Tiek stiprināta sabiedrības doma par vakcinācijas labumu

da flames betInese Šteinerte – Vatikāns

da jogodeourobet: Tajā teikts, ka pēdējo 50 gadu laikā, pateicoties vakcinācijai, globālā līmenī ir izglābti ap 154 miljoni dzīvību. Lielākā izglābto daļa sastāv no bērniem – apmēram 101 miljona. Tiek pieminēta virkne vakcīnu, ar kurām šie rezultāti sasniegti, to skaitā, pret masalām, poliomielītu, rotavīrusu, stingumkrampjiem, tuberkolozi, dzelteno drudzi, difterītu, B hepatītu, pneimokoku un citām, pavisam 14 slimībām.

“Vakcīnas ir starp vislielākajiem vēstures izgudrojumiem, jo tās palīdz izvairīties no slimībām, kas agrāk raisīja bailes,” paziņo Pasaules Veselības organizācijas ģenerāldirektors Tedross Gebrejesuss. “Pateicoties vakcīnām, ir izskaustas bakas, šobrīd izskaušanas stadijā ir poliomielīts un ar jaunāko vakcīnu attīstību liekam barjeras tādām slimībām kā malārija un dzemdes kakla vēzis. Ar nemitīgiem pētījumiem, investīcijām un sadarbību, varam izglābt vēl citus miljonus dzīvību šodien un turpmākajos 50 gados,” saka Gebrejesuss.

Ziņojumā atzīmēts, ka brīdī, kad var atskatīties uz šiem “monumentālajiem rezultātiem”, kas ir palīdzējuši aizsargāt vairāku paaudžu veselību, turpinās Covid-19 pandēmijas bezprecedentu ietekme uz pasaules sabiedrību un ekonomiku, sanitārajām sistēmām un veselības aprūpi. Par to liecina vakcināciju skaita samazināšanās dažās Eiropas valstīs laikā no 2020. līdz 2022. gadam. Pēdējos 3 gados vairāk nekā 1,8 miljoni bērnu Eiropas reģionā nav vakcinēti pret masalām. Ziņojuma autori norāda, ka līdz ar to 60 reizes ir pieaudzis saslimstības ar masalām skaits.

“Mūsu apņēmība nodrošināt ar vakcināciju visus un visur nedrīkst apsīkt,” teikts ziņojumā. Tajā lasām, ka “izplatoties dezinformācijai Eiropas reģionā, Pasaules Veselības organizācija, UNICEF un Eiropas komisija apņemas turpināt kopīgo darbu, cieši sadarbojoties ar visas Eiropas dalībvalstīm, lai atbalstītu veselības aizsardzības sistēmas un garantētu vienlīdzīgu pieeju vakcinācijas pakalpojumiem.” “Kopā turpināsim sensibilizēt sabiedrisko domu par vakcinācijas labumiem un stiprināt uzticību vakcīnām, lai atbalstītu publisko prasību pēc vakcīnu devām tagad un nākotnē. Tai pašā laikā turpināsim sniegt ieguldījumu, lai panāktu, ka veselības aizsardzības sistēmas būtu atbilstoši sagatavotas jebkurai epidēmijai un nākamajai epidēmijai,” teikts ziņojumā, kuru izdevuši PVO, UNICEF, Eiropas komisija, GAVI un Bila un Melindas Geitsu fonds.

Ziņojums noslēdzas ar minēto organizāciju un fonda apliecinājumu nodrošināt veselīgāku un drošāku dzīvi pašreizējām un nākamajām paaudzēm. “Tāpēc,” tiek norādīts, “ir nepieciešams, lai vakcinācija paliek par publiskās veselības pamatakmeni”.